Lapsed

Lastelaager

Igal suvel korraldab kogudus suvise LASTELAAGRI. Laagrisse ootame kõiki Saku vallas elavaid lapsi vanuses 7.-12. a, sõltumata sellest, kas nad on kiriku või kogudusega seotud või mitte. Järgmine laager toimub 20.-22. august 2021 laagrikeskuses Talu. Rohem infot leida SIIT.

Kontakt: Ave Mölster (ave.molster[ät]eelk.ee)

Lastekirik

Lastekirik toimub peaaegu igal pühapäeval jumalateenistuse ajal algusega kell 11.00. Lastekirikut ei toimu siis, kui toimub perejumalateenistus (see on sobilik lastele), või jõulu ja suvevaheajal. Koguduse kuukavas on kirjas lastekiriku toimumine. Lastekirikusse on oodatud lapsed igas vanuses (alates beebidega). Lastekirik algab kell 11.00 kiriku fuajees samaaegselt jumalateenistusega. Tavaliselt läheme lastega kirikusse ja saame osa armulauast ja õnnistamisest teenistuse lõpus, u. kell 12.
Seejärel on kaetud teelaud nii suurtele kui väikestele.  Kui laps on väike, võib olla vajalik, et ema- või isa (või keegi teine turvaisik) tuleb lapsega lastekirikusse kaasa. Lastekirikus laulame, kuulame piiblilugu, meisterdame, mängime.
Lastekirik on tasuta!

Kontakt küsimuste korral: Ave Mölster (ave.molster[ät]eelk.ee)

Beebilaul

Laulma ootame lapsi vanuses 0-2 aastat. Tegemist on väikese laulutunniga kuhu ootame emmesid või issisid oma lastega. Me liigume ja laulame tuntud eesti lastelaulude, rahvaviiside ja kristlike lastelaulude saatel. Väikelapsed kohtuvad kell 10.30 ja beebid kell 11.30. Kell 11.00 saavad vanemad koos teed juua ja omavahel suhelda. Lapsed saavad samal ajal mängida. Beebilaul on tasuta ja toimub igal teisipäeval Saku palvemajas (2.korrus) aadressil Tallinna mnt. 8
Koolivaheaegadel beebilaulu ei toimu.

BEEBILAUL TEISIPÄEVITI:
10.30 väikelapsed