Lapsed

Lastelaager

Igal suvel korraldab kogudus suvise LASTELAAGRI. Laagrisse ootame kõiki Saku vallas elavaid lapsi vanuses 7.-12. a, sõltumata sellest, kas nad on kiriku või kogudusega seotud või mitte. Järgmine laager toimub 11.-13 augustil 2023. Rohkem infot leitad siit.

Kontakt: Ave Mölster (ave.molster[ät]eelk.ee)

Lastekirik

Lastekirik toimub peaaegu igal pühapäeval jumalateenistuse ajal algusega kell 11.00. Lastekirikut ei toimu siis, kui toimub perejumalateenistus (see on sobilik lastele), või jõulu ja suvevaheajal. Koguduse kuukavas on kirjas lastekiriku toimumine. Lastekirikusse on oodatud lapsed igas vanuses. Lastekirik algab kell 11.00 kiriku all keldrisaalis samaaegselt jumalateenistusega. Tavaliselt läheme lastega kirikusse ja saame osa armulauast ja õnnistamisest teenistuse lõpus, u. kell 12.
Seejärel on kaetud teelaud nii suurtele kui väikestele.  Kui laps on väike, võib olla vajalik, et ema- või isa (või keegi teine turvaisik) tuleb lapsega lastekirikusse kaasa. Lastekirikus laulame, kuulame piiblilugu, meisterdame, mängime.
Lastekirik on tasuta!

Kontakt küsimuste korral: Ave Mölster (ave.molster[ät]eelk.ee)

Beebilaul

Laulma ootame lapsi vanuses 0-2 aastat. Tegemist on väikese laulutunniga kuhu ootame emmesid või issisid oma lastega. Me liigume ja laulame tuntud eesti lastelaulude, rahvaviiside ja kristlike lastelaulude saatel. Väikelapsed(1-2a) kohtuvad kell 10.30 ja beebid (0-1a) kell 11.30. Pärast laulutundi saavad vanemad koos teed juua ja omavahel suhelda. Lapsed saavad samal ajal mängida. Beebilaul on tasuta ja toimub igal teisipäeval Saku Toomase kirikus aadressil Küütsu 2.

Koolivaheaegadel beebilaulu ei toimu.

Rohkem infot ja registreerimine: Ave tel. 59197902 või ave.molster[ät]eelk.ee