Eakad

Koguduse eakad kogunevad koos nooremate koguduse pereliikmetega jumalateenistusel pühapäeviti kell 15. Mitmed koguduse eakad osalevad lisaks jumalateenistustele ka koguduse avatud piiblikoolis, mis toimub iga kolmanda teisipäeva tagant. Kontaktisik: Koguduse õpetaja Magne Mölster.

Koguduse leerikool toimub kaks korda aastas. Sinna on oodatud ka eakad, kes soovivad saada ristitud ja/või leeriõnnistatud. Kui tervise tõttu on keeruline tulla Saku palvemajja ise kohale, kuid soov saada ristitud/leeritatud on olemas, võtke ühendust õpetaja Magne Mölster’iga ja leiame mingisuguse lahenduse.

Kord kuus toimub vanemaealiste mälutreening. Kontaktisik  ja litsentsiga mälutreeningu juhendaja on Vaike Pähn.

Igal esmaspäeval on eakatel võimalik saada soodsa hinna eest massaaži palvemajas. Seda teeb meie koguduse liige ja koolitatud pime massöör Toivo Koppel. Tulu läheb kiriku ehituse heaks. Kontaktisik: Vaike Pähn.

Eakad, kes soovivad võtta osa koguduse elust, kuid puudub transpordi võimalus või kes soovivad hingehoidu, eestpalvet, õliga võidmist, armulauda kodus jne, palume võtta ühendust koguduse õpetaja või diakoonia töötajatega.

Kontaktinfo:
Koguduse õpetaja: Magne Mölster, magne.molster(ät)eelk.ee,  59197802