Noored

Koguduse noortetöö on mitmetahuline. Sügisest-kevadeni saab osaleda ägedatel noorteõhtutel, laulda gospelkooris, võtta osa noorteteenistusest, kord kuus tüdrukuteklubist või hoopis kaks korda kuus tulla Kurtnasse jalgpalli trenni. Suvel korraldame koos kuue koguduse noortega ühise laagri ning lisaks toimub ka jalgpallilaager. Käime ka juulikuus Noortefestivalil JäPe.

Koguduse noorteõhtud toimuvad tavaliselt kuu kolmandal laupäeval kell 18 Saku palvemajas. Kontakt: Noortejuht Ranno Seppel, rannoseppel@gmail.com, tlf. 5661 7249.

Jalgpallitöö(FC Kurtna) toimub Kurtna kooli võimlas kuu esimesel ja kolmandal reedel kell 20-21.30. Kontakt:  Ranno Seppel

Noorte jumalateenistused (Emmausemissad) toimuvad kuu teisel pühapäeval kell 15 (v.a. juuni-august). Kontakt: Emmausetiimi juht Einar Tambek, einar.tambek@gmail.com, tlf. 53071920.

Saku Gospeli lauluproovid toimuvad neljapäeviti kell 18-19.30. Koorijuht on Kaili Tsernov. Kontakt: Magne Mölster, magne.molster@eelk.ee, tlf. 59197802.

Tüdrukute klubi toimub kuu esimesel laupäeval kella 11-14. Kontakt: Kristiina Seppel, kristiinaseppel@gmail.com, tlf. 56506651.

Osalemine on tasuta (va laagrid).

Suvekuudel (juuni-august) toimub noortetöö eelkõige laagrite kujul.
Kui on küsimusi või soove osaleda noortelaagrites, palun võtke ühendust Ranno Seppeli, Kristiina Seppeli või Magne Mölsteriga