Kes me oleme?

Aastal 1994 alustas Hageri kogudus jumalateenistuste pidamisega Saku vennastekoguduse palvemajas. 2013. aastaks oli koguduslik töö Sakus kasvanud sedavõrd suureks, et oli aeg rajada iseseisev kogudus. Küünlapäeval, 2. veebruaril 2013 rajati 12 asutajaliikmega EELK Saku Toomase kogudus. 2020 detsembris, mil koguduseliikmete arv oli kasvanud rohkem kui 10 korda, kolis kogudus uude Saku Toomase kirikusse. Igal aastal võtab koguduse ettevõtmistest osa mitusada inimest. Koguduse visiooniks on olla lähedal Jumalale ja lähedal inimestele. Tere tulemast osalema, avastama ning leidma!

Küsimuste korral võib pöörduda koguduse õpetaja poole:
magne.molster[ät]eelk.ee või +372 59197802.

EELK Saku Toomase Koguduse põhiväärtused:
* Usume ja usaldame Kolmainu Jumalat ning tahame juhtida ka teisi leidmaks elavat suhet Temaga.
* Suhtleme Jumalaga palves ja kanname eestpalves kaasinimesi ja maailma.
* Järgime Jeesuse eeskuju ja elame tema õpetuses.
* Oleme avatud Pühale Vaimule, Tema andidele ja väele muuta elusid.
* Me hoolime inimestest ja anname abistamiseks oma parima.
* Me hindame iga inimese lõputut väärtust.
* Jagame armastust kõigile.
* Oleme kaasav ja avatud kogudus, kuhu igaüks on oodatud just sellisena nagu ta on.

Koguduse visioon ja lööksõna:
Lähedal Jumalale – lähedal inimestele
Tule nagu oled! Leiame koos tee, tõe ja elu!