Eakad

EELK Saku Toomase koguduse eakad liikmed käivad lisaks pühapäevastele jumalateenistustele koos ka veel kodustes palvegruppides, seda juba aastast 1994. Kuna Sakus on kaks ametlikku kogudust, luterliku kiriku ja nelipühi kiriku kogudused ja peale selle veel mitmete teiste kirikute liikmed, siis palvegruppides sulavad kõik ühiseks pereks ja see koosolemine ja koos palvetamine on säilinud tänase päevani.
Aga aeg teeb oma tööd ja mitmed eakad, kellede kodudes koos palvetati on Taevase Isa juurde läinud. Mitmed on tervise tõttu kõrvale jäänud. Nende juures käime jõudu mööda palvetunde pidamas ja koguduse õpetajaga armulauda jagamas.
Palvetame ka uue kiriku ehitamise pärast ja loodame, et ka meie eakate silmad seda rõõmsat sündmust veel näha saavad.
Kui kellelgi on soovi ühineda meie koduste palvegruppidega, siis võib ühendust võtta Mihkel Reinupiga.

Mihkel Reinup
tel: 6604723