Kirik

Hetkel toimub koguduse töö Saku Vennaste Koguduse palvemajas, mis asub aadressil Tallinna mnt 8.  Millal see maja ehitatud on, ei ole täpselt teada. Esimese Eesti Vabariigi ajal seisis maja kaua tühjana kuniks  Vennaste Koguduse vennad otsustasid maja ära osta ja palvemajaks ümber ehitada.

Pühapäeval 29. oktoobril 1922. aastal pühitsetigi maja pidulikult palvetundide pidamiseks. Teenistused jätkusid kuni 1940. aasta juunikuuni, kui punaarmee Eesti okupeeris. Siis suleti ka palvemaja. Okupatsiooni aastatel kasutati maja mitmesugustel eesmärkidel. Viimati oli selles majas Saku postkontor.

Pärast Eesti Vabariigi iseseisvuse taastamist ja maja tagasi saamist alustati siin jälle regulaarsete jumalateenistuste pidamist 27. novembril 1994. aastal. Siis juba Hageri Lambertuse kiriku Saku abikirikuna. Kuna aga koguduse töö on kasvanud suureks, hakkab maja väikseks jääma.  Sestap loodame Jumala abiga alustada juba üsna varsti  uue kiriku ehitusega.