Saku Kiriku Laat

Saku Kiriku Laat 11.05.2019 kell 11:00-15:00, Tallinna mnt 8, Saku.

Keda ootame kauplema?

  • Laadal on avatud ala väikeettevõtjatele, käsitöömeistritele, aednikele, talupidajatele, mahetoidu pakkujatele vms kvaliteetse ja toreda toodangu kauplejatele.
  • Eraldi on avatud kirbuka ala, kuhu saab tulla kauplema oma kasutatud, kuid korralike riiete-jalanõude-vanavara või mänguasjadega.

Info kauplejatele:

  • Palume kaupa valides jälgida, et see ei oleks otseses vastuolus kristliku ideoloogiaga (jäta seekord koju ennustuskaardid, sodiaagimärgid, õnnekivid/kristallid, unenägudepüüdjad jms spirituaalsed asjad).
  • Kauplejad saavad saabuda hommikul kella 9.30-10.30ni. Palume järgida parkimisega seotud reegleid. Kaupa tuues saab parkida palvemaja lähedale, kuid siis tuleb auto parkida ümber. Selleks on mõnesaja meetri kaugusel asuv koolimaja parkla või üle tee asuv parkimisala. Ehituspoe parkla on mõeldud vaid sel päeval Ehituspoodi külastatavatele klientidele, laadaliste autosid EI TOHI sinna parkida!
  • Kauplemine toimub oma laudadega. Müügipind 2,5-3m müüja kohta. Korraldajad saavad anda kasutada laua, mille tasu on 5€. Igalt kauplejalt ootame vabalt valitud summas annetust uue Saku Kiriku ehituse fondi. Annetused kogub kohapeal kauplejate kontaktisik.

Kauplema saavad tulla vaid registreerunud osalejad!

Kaupleja nimi (firma või väljapaneku nimi)

Kontaktisiku nimi

Telefoninumber

E-post

Mida soovid laadal müüa?