Tervitused

Head kaasteelised ja sõbrad Kristuses!
Taas oleme jõulumüsteeriumi keskel. Ühe hoomamatuma ja samas nii selge ja alati värske sõnumi läheduses. Tean, et kogudustes on pühadeaeg kõige kiirem aeg aastas, kuid loodan, et kui pühad on läbi, on teil kõigil võimalus võtta aega rahu ja vaikuse sees olemiseks, sügava rõõmu, tänulikkuse ja tähenduslikkuse kogemiseks ning elu ime märkamiseks. Soovime teile ja teie lähedastele imelist jõuluaega!
Aitäh mööduva aasta koostöö eest ning et olete meid väsimatult eestpalves kandnud. Palvetame teid ja teie kogudusi Issanda hoole ja armastuse hõlma!
Kirjale on lisatud meie selle aasta viimane sõbrakiri. Võite seda vabalt kõigis oma koguduse sotsiaalmeedia- või muudes suhtluskanalites jagada, välja printida koguduse infotahvlile jne.
Heade soovidega Helene ja Joona

Tervituse pdf vormis lae alla siit