Lastetöö

Lastelaager

Igal suvel korraldab kogudus suvise LASTELAAGRI. Laagrisse ootame kõiki Saku vallas elavaid lapsi vanuses 7.-12. a, sõltumata sellest, kas nad on kiriku või kogudusega seotud või mitte. Aastal 2018 toimub lastelaager taaskord augustikuus laagrikeskuses Talu (Saku vallas). Selle aasta kuupäevad on 3-5.august 2018. Täpsem info ja registreerimine aprillis-mais.

Pühapäevakool

Pühapäevakooli tunnid toimuvad kaks korda kuus: iga kuu teisel ja neljandal pühapäeval. Pühapäevakool alustab uut hooaega 8.oktoobril 2017.  Pühapäevakooli tunnid toimuvad jumalateenistuse ajal kl 15.00-ca 16.15. Tundi on oodatud lapsed igas vanuses (sihtgrupp 0-12). Alguses ollakse koos jumalateenistusel, enne jutlust minnakse koos õpetajatega üles tundi. Enne armulauda tullakse taas alla teenistuse lõpuosale. Pisematel võiks kaasas olla oma turvaisik. Pühapäevakooli tunnis laulame, kuulame piiblilugu ja meisterdame. Pühapäevakool on tasuta!

Beebilaul

Beebilaul alustab uut hooaega sügisel 2017. Ootame laulma beebisid vanuses 0-1 aastat. Tegemist on väikese laulutunniga kuhu ootame emmesid või issisid oma lastega. Me liigume ja laulame tuntud eesti lastelaulude, rahvaviiside ja kristlike lastelaulude saatel. Peale laulutundi saavad vanemad jääda koos lastega teed jooma ja omavahel suhtlema. Beebilaul on tasuta ja toimub igal teisipäeval kell 10.30 Saku palvemajas (2.korrus) aadressil Tallinna mnt. 8

Rohkem infot ja registreerimine: Ave tel. 59197902 või ave.molster@eelk.ee