Lapsed

Lastelaager

Igal suvel korraldab kogudus suvise LASTELAAGRI. Laagrisse ootame kõiki Saku vallas elavaid lapsi vanuses 7.-12. a, sõltumata sellest, kas nad on kiriku või kogudusega seotud või mitte. Aastal 2019 toimub lastelaager taaskord augustikuus laagrikeskuses Talu (Saku vallas), kuupäevadel 23.-25.august 2019.

Täpsem info ja registreerimine kevadel 2019. Kontakt: Ave Mölster (ave.molster@eelk.ee)

Lastekirik

Lastekirik toimub peaaegu igal pühapäeval jumalateenistuse ajal algusega kell 15.00. Lastekirikut ei toimu siis, kui toimub perejumalateenistus (see on sobilik lastele), või jõulu ja suvevaheajal. Koguduse kuukavas on kirjas lastekiriku toimumine. Lastekirikusse on oodatud lapsed igas vanuses (alates beebidega). Lastekirik algab kell 15.00 palvemaja teisel korrusel samaaegselt jumalateenistusega. Tavaliselt läheme lastega alla ja saame osa armulauast ja õnnistamisest teenistuse lõpus, u. kell 16-16.15.
Seejärel on kaetud teelaud nii suurtele kui väikestele.  Kui laps on väike, võib olla vajalik, et ema- või isa (või keegi teine turvaisik) tuleb lapsega lastekirikusse kaasa. Lastekirikus laulame, kuulame piiblilugu, meisterdame, mängime ja tihti ka küpsetame. Lastekirik on tasuta!

Kontakt küsimuste korral: Ave Mölster (ave.molster@eelk.ee)

Beebilaul

Beebilaulu ootame väikelapsi vanuses 1-2,5 aastat. Tegemist on väikese laulutunniga kuhu ootame emmesid või issisid oma lastega. Me liigume ja laulame tuntud eesti lastelaulude, rahvaviiside ja kristlike lastelaulude saatel. Peale laulutundi saavad vanemad jääda koos lastega teed jooma ja omavahel suhtlema. Lapsed saavad samal ajal mängida. Beebilaul on tasuta ja toimub igal neljapäeval kell 10.30 Saku palvemajas (2.korrus) aadressil Tallinna mnt. 8
Koolivaheaegadel beebilaulu ei toimu.

Rohkem infot ja registreerimine: Ave tel. 59197902 või ave.molster@eelk.ee