Lapsed

Lastelaager

Igal suvel korraldab kogudus suvise LASTELAAGRI. Laagrisse ootame kõiki Saku vallas elavaid lapsi vanuses 7.-12. a, sõltumata sellest, kas nad on kiriku või kogudusega seotud või mitte. Info 2020 suve laagri kohta ilmub kevadel.

Kontakt: Ave Mölster (ave.molster[ät]eelk.ee)

Lastekirik

Lastekirik toimub peaaegu igal pühapäeval jumalateenistuse ajal algusega kell 15.00. Lastekirikut ei toimu siis, kui toimub perejumalateenistus (see on sobilik lastele), või jõulu ja suvevaheajal. Koguduse kuukavas on kirjas lastekiriku toimumine. Lastekirikusse on oodatud lapsed igas vanuses (alates beebidega). Lastekirik algab kell 15.00 palvemaja teisel korrusel samaaegselt jumalateenistusega. Tavaliselt läheme lastega alla ja saame osa armulauast ja õnnistamisest teenistuse lõpus, u. kell 16-16.15.
Seejärel on kaetud teelaud nii suurtele kui väikestele.  Kui laps on väike, võib olla vajalik, et ema- või isa (või keegi teine turvaisik) tuleb lapsega lastekirikusse kaasa. Lastekirikus laulame, kuulame piiblilugu, meisterdame, mängime ja tihti ka küpsetame. Lastekirik on tasuta!

Kontakt küsimuste korral: Ave Mölster (ave.molster[ät]eelk.ee)

Beebilaul

Käesoleva hooaja beebilaul alustab 19.septembril. Laulma ootame lapsi vanuses 0-2 aastat. Tegemist on väikese laulutunniga kuhu ootame emmesid või issisid oma lastega. Me liigume ja laulame tuntud eesti lastelaulude, rahvaviiside ja kristlike lastelaulude saatel. Väikelapsed kohtuvad kell 10.30 ja beebid kell 11.30. Kell 11.00 saavad vanemad koos teed juua ja omavahel suhelda. Lapsed saavad samal ajal mängida. Beebilaul on tasuta ja toimub igal neljapäeval  Saku palvemajas (2.korrus) aadressil Tallinna mnt. 8
Koolivaheaegadel beebilaulu ei toimu.

BEEBILAUL NELJAPÄEVITI:
10.30 väikelapsed