Leerikool

Leerikool on ristiusu ja luterliku kiriku aluste tundmaõppimise kursus. Leeri tulijatest, kel kursus läbitud, saab pärast ristimist (kui varem pole ristitud) ning leeriõnnistamist koguduse täieõiguslik liige.

Leerikool toimub meie koguduses tavaliselt kaks korda aastas: Septembrist detsembrini ning veebruarist mai/juunini. Tunnid toimuvad enamasti õhtuti ja kord nädalas või üle nädala.

Kokkusaamised (tavaliselt 1,5 tundi) toimuvad üldiselt sel nädalapäeva õhtul, mis leerilastele ja õpetaja(te)le kõige paremini sobib.

Leerikooli kuulub osalemine ka vähemalt neljal jumalateenistusel.

Leeriõnnistamise eelduseks on soov elada kristlasena ja edukalt läbitud leerikool.

Kursuse tasu on 20 eurot . Osalustasu sisaldab õppematerjaale ja Piiblit. Kui tasu on takistuseks tulla leerikooli, palume siiski ühendust võtta, et lahendust otsida.

Mitmed leerilapsed on tõdenud, et nii leeriaeg kui leeriõnnistamine on olnud elumuutvad kogemused, mille jooksul on nad õppinud isiklikult tundma Jumalat ning leidnud südamesse rahu.

Leerikool avab paljude jaoks tee oma kogudusse, kirikusse, laulatusele, laste ristimisele, ristivanemaks saamisele, aga mis veelgi olulisem, avab uue peatüki inimese elus.

Leerikooli osas võta ühendust koguduse õpetaja Magne Mölsteriga või saada mail saku[ät]eelk.ee

Tere tulemast leeri! Sind oodatakse!